امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان و مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو

در نشستی که روز دوشنبه ششم تیر ۱۴۰۱ برگزار شد، تفاهم نامه همکاری میان شرکت مشاوره سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان (آیکو) و مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو به امضای مدیران دو مجموعه رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، در این نشست احمد پویانفر، مدیرعامل شرکت ارزش پرداز آریان و ابوالفضل میرحسینی، مدیرعامل مرکز دیاکو ضمن معرفی مجموعه های خود، درمورد زمینه های همکاری مشترک بحث و تبادل نظر کردند.
در ادامه، تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری میان دو مجموعه با هدف‌ ایجاد ارتباط نزدیک و متقابل میان شرکتهای مالی و شرکتهای فناور و دانش بنیان امضا شد.
مرکز دیاکو بر طبق این تفاهم نامه به انجام اموری چون ارائه خدمات علمی و تخصصی، همکاری با شرکت آیکو برای کارشناسی و نظارت بر پروژه ها،برنامه ریزی برای برگزاری رویدادهای فناورانه با هدف جذب ایده های نو در زمینه معدن و صنایع معدنی، ارائه خدمات مشاوره و منتورینگ کسب و کار و توسعه بازار متعهد شد.
در مقابل نیز شرکت ارزش پرداز آریان طبق این تفاهم نامه، اموری چون حمایت مادی و معنوی از رویدادهای مرکز توسعه، مشارکت و تامین منابع مالی مورد نیاز طرح ها و ایده های مصوب با رعایت ضوابط، بررسی مالی و اقتصادی طرح ها و ایده های معرفی شده از سوی مرکز توسعه را انجام خواهد داد.
گفتنی است، مدت این تفاهم نامه سه سال بوده و مقرر شد طرفین، یکی از متخصصین خود را به عنوان نماینده به طرف مقابل معرفی کنند.

dashti

1401/04/09

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *