بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری روز سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ با حضور در مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو با مسئولین این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، در این بازدید علی خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، مهران فاطمی، استاندار یزد، سید حبیب الله میرغفوری، رئیس پارک علم و فناوری یزد و جمعی از مسئولین استانی،وی را همراهی می‌کردند.

ابوالفضل میر حسینی، مدیر مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو ضمن بیان توضیحات کامل در مورد چگونگی بازسازی ساختمان قدیمی کلاه، شرکت های زیر مجموعه و محصولات هر یک از آنها، گزارشی از مراحل تکمیل طرح معدنکاری هوشمند(اسمارت ماین) توسط این مرکز را ارائه نمود.
در پایان نشست نیز مقرر شد حمایت های لازم برای تکمیل این طرح از جمله ارائه تسهیلات و منابع مالی در دستور کار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور قرار گیرد.
گفتنی است؛ در این نشست همچنین به همت مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، از زحمات سید محمد ابریشمی، مدیر سابق مجتمع معدنی چادرملو، با اهدای لوح تقدیری توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تقدیر شد.

dashti

1401/05/25

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *