بررسی راه های همکاری مشترک میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو

مدیر و معاون شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان یزد به همراه رئیس شعبه ابرکوه، روز سه شنبه سوم خرداد ۱۴۰۱ با مسئولین مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو دیدار و راهکارهای همکاری مشترک میان دو مجموعه را بررسی کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، ابوالفضل میرحسینی ،مدیر مرکز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های آن، گفت: اواخر سال ۹۹ با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و با هدف تیم‌سازی، جذب منابع و انجام پروژه های ملی و کلان در حوزه معدن، مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو راه اندازی شد.
وی افزود:در حال حاضر ۲۰۰ نفر در این مرکز مشغول به کار بوده و ۸۰ درصد سهام مجموعه متعلق به شرکت های آن است.
میرحسینی تبدیل مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو به یک نهاد ملی را چشم انداز آن عنوان کرد و گفت: این مرکز از تیم منسجمی در بخش های بازرگانی، مشارکت ها و جذب منابع، برنامه‌ریزی، نوآوری، اداری و منابع انسانی و مالی تشکیل شده که قصد دارد به تمام نقاط کشور خدمات ارائه کند.
امیر حسینی، مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز با بیان اینکه این بانک ۱۴ سال پیش با سهامداری و پشتوانه ۱۰ بانک بزرگ کشور آغاز به کار کرده است، گفت: بیش از ۱۴ میلیون نفر در سراسر کشور مشتری این بانک بوده و بیش از ۱۱ میلیون فقره تسهیلات قرض الحسنه با هدف کمک به اقشار کم درآمد و برقراری عدالت اجتماعی پرداخت شده است.
حسینی، شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در یزد را دارای رتبه برتر در کشور دانست و گفت: بیش از ۳۰ درصد جمعیت استان یزد در این بانک حساب دارند که نشان دهنده استقبال مردم یزد از سنت پسندیده قرض الحسنه است.
حسینی در ادامه ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، گفت: افراد مختلف و صاحبان صنایع و معادن بزرگ یزد مشتری بانک مهر ایران هستند و برای ما افتخار بزرگی است که با مجموعه دیاکو نیز همکاری داشته باشیم.
وی به مزایا و تسهیلات این بانک برای مشتریان خود اشاره کرد و گفت: بانک مهر ایران در زمینه ارائه تسهیلات به صاحبان شرکت های دانش بنیان از بانک های پیشرو بوده و این روند در قالب ارائه انواع تسهیلات قرض الحسنه ادامه دارد.

 

 

 

 

dashti

1401/03/05

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *