مدیرکل فناوری وزارت علوم در بازدید از مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو: راه اندازی و توسعه پردیس های تخصصی، سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دکتر طالبی، مدیرکل فناوری وزارت عتف روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ضمن بازدید از مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، با مسئولین این مرکز گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو، در این بازدید که مسئولین پارک علم و فناوری یزد نیز حضور داشتند، دکتر طالبی با بیان اینکه سیاست وزارت علوم در دولت جدید ایجاد و توسعه پردیس های تخصصی است، گفت: در صورت ارسال درخواست مجوز تاسیس پردیس حوزه معدن به وزارتخانه و صدور مجوز اولیه، می توانید از حمایت وزارتخانه در این زمینه نیز بهره مند شوید.
میرحسینی، مدیرعامل مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو نیز با تقدیر از حمایت های پارک علم و فناوری یزد از این مجموعه، گفت: با وجود اینکه منابع پارک های علم و فناوری بسیار محدود است، پارک یزد همواره حامی و پشتیبان مجموعه ما بوده است.
در ادامه مسئولین پارک علم و فناوری یزد نیز حمایت خود را از راه اندازی پردیس تخصصی حوزه معدن توسط مرکز توسعه فناوری های نوین دیاکو اعلام کردند.
در پایان نشست نیز پس از اعلام موافقت دکتر طالبی با راه اندازی پردیس تخصصی حوزه معدن، مقرر شد همکاری های لازم جهت صدور مجوز اولیه راه اندازی این پردیس از سوی وزارت علوم انجام شود.

 

dashti

1401/02/31

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *